Staj ve Genç Yetenek

RHG Enertürk olarak, staj programını “potansiyel çalışan aday deneyimi” olarak görüyoruz. Üniversite staj programında öğrencilerin profesyonel hayatın da bir parçası olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Deneyimlerimizden yararlanmak ve kariyer yolculuklarında iyi bir staj deneyimi edinmek isteyen üniversite öğrencilerine kapılarımızı açıyoruz.

Yaz döneminde zorunlu stajı bulunan ve bize başvuran üniversite öğrencileri arasından değerlendirme yaparak staj yapma imkânı sağlıyoruz. Staj başvurularını her yıl Mart – Nisan aylarında kariyer.erciyes.com Erciyes Anadolu Holding’in web sitesi üzerinden alarak değerlendiriyoruz.

Genç Yetenek Programı

Genç Yetenek Programı, üniversitelerin 4.sınıfa devam eden ve mezun olabilecek durumdaki lisans öğrencileri için tasarladığımız bir programdır. Belirli kriterler sonucunda seçilen adayları eğitim programıyla geliştirip, çeşitli projelerde görev almalarını sağlayarak işe hazır hale getiriyoruz. Programı başarı ile tamamlayan genç yeteneklere şirketlerimizdeki açık pozisyonlarda öncelik verme veya aday havuzuna alarak gelecekteki işgücü ihtiyacımızda öncelikli aday olarak değerlendirmeyi amaçlıyoruz.