Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmenin gururuyla!

RHG Enertürk Enerji olarak elektrikli araç kullanıcılarına daha güvenli bir şarj deneyimi sunmak için önemli bir adım attık! Almanya'nın önde gelen markalarından TÜV SÜD'ün gözetiminde gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle, elektrikli araç şarj istasyonlarımızın kurulum, işletmeye alınma ve işletme süreçlerini güçlendirdik.

Sektörde ilk olan bu uygulama sayesinde hem elektrikli araçlar hem de kullanıcılar için istasyonlarda oluşabilecek risk ve kazalara karşı yüksek düzeyde güvenliğin sağlanarak ‘güvenli şarj istasyonu’ ifadesinin sektöre kazandırılması hedefleniyor. TÜV SÜD'ün düzenli periyotlarla gerçekleştirdiği kontrollerle her an güvenlik standartlarını koruyor ve kullanıcılarımıza en yüksek güvenlik seviyesini sağlıyoruz.

Bu iş birliği sayesinde RHG Enertürk Elektrikli Araç Şarj İstasyonları üzerinde yer alan etiket ve QR kodlar aracılığıyla; yapılan güvenlik testlerinin sonuçlarına ve belirlenen standartların nasıl uygulandığına ve takip edildiğine dair bilgilere erişilebilecek, güvenli altyapıya sahip elektrikli araç şarj istasyonlarında şarj edilecek.

RHG Enertürk Enerji olarak kullanıcı güvenini kalıcı kılıyor ve ulaşımdaki yeşil dönüşüme katkı sağlıyoruz.

Paylaş
Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmenin gururuyla!
Haberler